Yükleniyor
444 8315 - 0216 302 26 69 0216 478 07 21

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat 1986'dan beri Evden Eve Sigortalı Eşya Taşıma Hizmeti Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktadır.

Evinize yada iş yerinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulur ve eşyalarınızın kapladığı alan, en uygun koşullarda nasıl taşınabilineceği ve fiyatlandırması yapılarak size konuyla ilgili ayrıntılı bilgi verilir.

Uzman kadromuz tarafınızdan eşyalarınız demonte edilerek özel olarak paketlenir ve darbelere karşı koruma altına alınır. Yükleme işlemi hassasiyetle gerçekleştirilir ve hedef bölgeye yola çıkılır.

Tekrar uzman kadromuz tarafından boşaltma ve montaj işlemleri yapılır. Eşyalarınız istediğiniz şekilde hassas olarak istediğiniz konumlarda yerleştirilir.

Tüm bu işlemler sırasında sizinle muhatap olacak bir ekip lideri mevcut olacaktır.

Evden eve nakliyat

Şirket kültürü olarak daima müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz takdirde evden eve nakliyat işlemleriniz; güleryüzlü, deneyimli ve uzman çalışanlarımız sayesinde mutluluğa dönüşeceğinin garantisini verebiliriz.

Evden eve nakliyat firmaları arasında rakipsiz ve kaliteli bir iş anlayışı sergileyerek daima güvenilir  taşımacılık sunmaktayız. Düşüncemiz ‘her taşınan eşya kendi eşyamızdır’ şeklindedir. Bunun sebebi sizin hanenizin içinden olmayı hedeflememizdir. Referans üzerine çalıştığımızdan dolayı, bizim için bir müşteri binlerce müşteri demektir.

Dikkat edilmesi gerekenler

Evden eve nakliyat konusunda özellikle dikkat etmeniz gereken 6 durum vardır. Bu durumlar; nakliye öncesi plan, eşya listesi hazırlanması, firma seçimi, nakliyat sözleşmesi, evden eve nakliyat sigortası ve eşyaların ambalajlanmasıdır.

Nakliye öncesi plan

Taşınmak için ilk adım doğru planlama ile başlar. Nakliye öncesi en az 4 hafta önceden plan yapılmalı ve nakliye bitene kadar tüm aşamaları belirtilmelidir. Örneğin; ev hangi tarihte tutulacak, nakliye firması ne zaman belirlenicek gibi durumların ne zaman yapılacağı kesin tarihlerde belirli olması gerekir. Bu plan sizi olası aksilikler sonucu zarar kaybından kurtarıcaktır.

Eşya listesi hazırlanması

Nakliye öncesi, hangi eşyanızın ilk taşınacağını belirleyin. Paketlediginiz eşyaları numaralandırın, bu sizin hangi eşyanızın hangi pakette olduğunu hatırlatma açısından yardımcı olucaktır. Daha sonra bir eşya listesi hazırlayıp numaralandırılmış paketleri listeye yazın ve listenin bi çıktısını sözleşmeye ekleyin. Bu ise sizin nakliye bittikten sonra olası eşya kayıplarında paketinizin kaybolduğuna dair ispatınızdır ve nakliye firmasının zararı karşılamasında etkili  olucaktır.

Firma seçimi

Evden eve nakliyat aşamaları arasında en önemlisi  firma seçimi aşamasıdır. Çünkü ne kadar önlem alırsanız alın, anlaştığınız firmanın kaliteli ve güvenilir olması ve eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir firmayla anlaşmanız gerekir. Bunun için dikkat etmeniz gereken belirli kriterleri sıralayalım.

1.Nakliye için firma seçerken tek ilgilendiğiniz fiyatı olmasın. Çünkü kalite fiyatla hiçbir zaman sınırlı olmaz.

 2.Arama motorlarına yazdığınız ve ilk sırada çıkan firmalar kalite garantili değildir, buna göre karar veremeyin. Çünkü kaliteye göre değil, sayfa için verdikleri komisyona göre sıralama yapılır.

3.Firma ulaşım bilgilerinde yeterli bilginin olduğundan emin olun. Adres, firma sorumlusu ad soyad, sabit telefon vs.

4. Seçiceğiniz firmanın, ikamet ettiğiniz şehrin firması olmasına dikkat edin.

5. Firmanın yetki belgesine bakın. Belgenin yazılı ünvanını Türkiye Sicil Gazetesi’ne bakarak araştırın.

Nakliyat sözleşmesi

Anlaştığınız firmayla mutlaka sözleşme imzalamayı unutmayın. Yaptığınız sözleşmeyi inceleyin, ucu açık ve hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Sözleşme sonrası eşyalarınızı firmaya emanet ettiğinizi unutmayın.

Eşyaların ambalajlanması

Paketleme işleminde önemli olan husus;  sizin ambalajladığınız eşyanın, nakliye sırasında hasar gördüğü taktirde eşyayı şirket sorumluluğu altına almıyacağıdır. Bu nedenle olabildiğince eşyalarınızı firmaya paketletin. Küçük parçalar olmasada beyaz eşya gibi hacmi büyük  eşyaların firmanın paketlemesini isteyin. Önemli olan diğer konu paketlerin etiketlenmesidir. Eşyalarınızı önem sırasına göre etiketleyin. Bu sayede firma çalışanları nakliye sırasında hangı eşyayı nasıl taşıması gerektiğini daha iyi bilir.  Eşya taşıma ve araca yüklenmesi sırasında etiketlemenin önemli rolü vardır, ihmal etmeyin.